Італія може поплатитись за сміттєву кризу у Римі
Загрузка плеера...

Італія може поплатитись за те, що столиця країни не може розібратись з відходами. Міністр довколишнього середовища Італії заявив, що через сміттєву кризу Євросоюз може накласти санкції на країну.

Проблеми має весь адміністративний регіон Лаціо, центром якого є Рим. Справа в тому, що столиця країни не може самостійно впоратись з утилізацією відходів. Три роки тому було закрито сміттєвий полігон, яким користувалась столиця. З того часу Рим повинен вивозити відходи до інших міст або закордон. При цьому нещодавно столиця відмовилась від допомоги інших регіонів, заявивши, що послуги сусідів надто дорогі. Ситуація погіршилась у час новорічних і різдвяних свят.

Зазначимо, що українці добре знайомі з проблемою переробки та утилізації сміття. Після трагічної пожежі навесні 2016 року було закрито Грибовицьке сміттєзвалище на Львівщині. Це спричинило сміттєву кризу у Львові. Ситуація загострилася влітку минулого року, коли у місті накопичилося кілька тисяч тонн відходів. Після цього було вирішено, що вивозом сміття з міста має займатись не міська, а обласна влада.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram