Київ може залишитися без тролейбусів
Загрузка плеера...

Українській столиці загрожує тимчасове припинення руху одного з найпопулярніших видів громадського транспорту – тролейбуса. За словами співробітників "Київпастрансу", у чотирьох електродепо практично закінчилися вуглецеві вставки для приймачів струму. Через зношення старих вставок водіям доводиться змінювати їх прямо на проїжджій частині, ризикуючи життям та здоров’ям. А без цієї деталі рухомий склад взагалі не зможе вийти на маршрути.

Дефіцит виник через бюрократичні махінації з боку керівництва компанії-перевізника. Справа в тому, що в електронній системі ProZorro відбувся тендер, який виграв один зі столичних підприємців. Він мав поставити депо необхідну кількість деталей за 1,9 мільйона гривень.

Проте "Київпастранс" в останній момент відхилив пропозицію, пославшись на неправильне оформлення документації. Переможцем тендеру натомість було оголошено фірму "Глорія", яка хоче за свої послуги 2,4 мільйона у національній валюті. Відсторонений підприємець подав до суду, і саме тривалий розгляд справи гальмує поставки. Внаслідок таких дій перевізника цілі райони міста можуть опинитися без зручного транспорту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram