Вбивця Гонгадзе став ближчим до помилування
Загрузка плеера...

Суд перерахував термін ув'язнення Олексію Пукачу, якого було засуджено за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. Про це повідомили ЗМІ з посиланням на рішення суду.

Пукача засудили до довічного ув'язнення. Зараз колишньому керівнику департаменту зовнішнього спостереження МВС перерахували час перебування у слідчому ізоляторі за "законом Савченко". Ця норма передбачає, що один день у СІЗО зараховують за два дні основного покарання. Попереднє ув'язнення Пукача тривало 6,5 років, і, відповідно, зараз обвинувачуваному зарахували 13 років до основного покарання. Таким чином, зараз чоловік відбув уже 15 років.

Звернення щодо перерахування підготували адвокати Пукача. Юристи пояснили, що через 20 років засуджені до довічного ув'язнення мають право подати клопотання про помилування. Крім того, термін покарання для Пукача можуть змінити на позбавлення волі строком не менше ніж на 25 років.

Нагадаємо, журналіст Георгій Гонгадзе зник у 2000 році. У 2009 році Олексія Пукача затримали, а у 2013 суд визнав його винним у вбивстві і призначив максимальне покарання. Ще через три роки служителі Феміди розглянули апеляцію і визнали чинним попередній вирок.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram