Король біатлону пролітає повз Олімпіаду

У німецькому Рупольдингу чоловічою індивідуальною гонкою розпочався п’ятий етап Кубка світу з біатлону. Українці результатами очікувано не порадували, проте найбільша драма сталася у команді Норвегії.

Найкращим з наших співвітчизників був Артем Прима. З двома штрафними хвилинами він посів 26-е місце. На жаль, не зміг зачепитися за залікову зону Дмитро Підручний – лише 41-а позиція. Артем Тищенко добре стріляв, проте був дуже повільним на трасі і фінішував 49-им. Володимир Сємаков опинився наприкінці шостого десятку, а Руслан Ткаленко став вісімдесятим.

Мартен Фуркад вчергове довів, що не має рівних у світовому біатлоні, здобувши четверту перемогу поспіль. Проте увага всіх вболівальників та експертів була прикута до Уле-Айнара Бйорндалена. Від виступу Короля залежало, чи поїде він на Олімпійські ігри у Пхьончхан, чи поступиться своїм місцем іншому атлетові. На жаль, Бйорндален на фініші був лише 42-им, а отже, у Південній Кореї ми 8-разового олімпійського чемпіона, швидше за все, не побачимо.