Показники "Укрзалізниці" виросли вперше за 10 років
Загрузка плеера...

Від 2007 року "Укрзалізниця" вперше змінила експлуатаційний вантажообіг локомотивів на краще. Він збільшився на 3,4%, що дорівнює 302 млрд тонно-кілометрів брутто. Такими досягненнями похвалилася прес-служба компанії.

Водночас держпідприємство-монополіст відзначило збільшення транзитних перевезень на 2%, що склали 20,1 млрд тонно-кілометрів брутто.

Окрім раніше згаданих здобутків, "Укрзалізниця" повідомила і про зростання пасажирообігу на 3,6% – до 28 млрд пасажиро-кілометрів.

У публічному акціонерному товаристві пояснили, що ріст останнього показника тісно пов'язаний із збільшенням робочого парку вагонів та показників навантаження. Також не менш важливим стало зменшення простою вагона під однією вантажною операцією на 1,3%.

Та навіть попри такі позитивні результати роботи, наразі "Укрзалізниця", на думку експертів, залишається одним з головних джерел викачування державних коштів.

Підтвердження тому – гучні скандали з викриттям корупційних схем на підприємстві. Приміром, недавно відбулися масштабні обшуки в адміністративних приміщеннях регіональних філій "Укрзалізниці" представниками Генпрокуратури у рамках розслідування справи про розтрату державних коштів. Правоохоронці заявили, що знайшли достатню кількість документів, які підтверджують неправомірний обіг державних коштів у компанії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram