Київська рада не введе карантин через кір
Загрузка плеера...

Столичні школи та дитячі садочки не допускатимуть до занять дітей, яким не робили вакцинацію від кору. Про це на брифінгу повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

Представник КМДА заявив, що запобіжні профілактичні та протиепідемічні заходи запроваджують, щоб не погіршувалася епідемічна ситуація із захворюваністю на кір. Рішення прийняли, врахувавши результати засідання Комісії техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Медпрацівники у кожному шкільному й дошкільному закладі перевірять дітей на наявність вакцинацій від кору. Якщо ж у когось немає щеплення або довідки з медичних закладів про те, що малеча перехворіла на кір і має імунітет або має протипоказання  для введення вакцини, то їх не допустять до занять. Така умова стосується не лише державних закладів, а й приватних.

Та попри високий рівень ризику зараження кором, столична влада не має намірів оголошувати карантин. Проте чиновники зауважили, що навчальні заклади належним чином поінформують, а з батьками будуть проведені роз'яснювальні бесіди щодо важливості вакцинацій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram