Пучдемон хоче переобрання онлайн
Загрузка плеера...

Сепаратистські партії Каталонії погодились обрати Карлеса Пучдемона на посаду глави Женералітету – місцевого уряду. Голосування запланували на кінець січня 2018-го року.

Політик уже домовився про співпрацю з лівореспубліканською партією і залучився підтримкою ще чотирьох депутатів. Тепер за нього мають проголосувати шістдесят шість зі ста тридцяти п’яти членів обранців регіонального парламенту.

Та поки що невідомо, як відбуватиметься процедура призначення. Адже з жовтня минулого року Пучдемон переховується в Брюсселі через відкриті проти нього кримінальні провадження в Іспанії.

Проте політик хоче, щоб сепаратистська більшість у новому регіональному парламенті призначила його, незважаючи на відсутність у країні. Приміром, шляхом проведення голосування через відеозв’язок. Або ж щоб замість Пучдемона обов’язкову промову перед голосуванням зачитав один із депутатів-членів його партії "Разом за Каталонію".

Регламент парламенту Каталонії не дає однозначної відповіді стосовно такої можливості. Проте партії, які виступають проти незалежності, вже заявили, що глава уряду не може керувати автономією на відстані.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram