В Україні зафіксовано спалахи кору і гепатиту
Загрузка плеера...

У Києві зафіксовано спалах кору. Держпродспоживслужба поінформувала, що підйом захворюваності розпочався ще минулого року, коли було зафіксовано 87 випадків захворювання. Зараз відомо про більш ніж 50 хворих у столиці. Переважна більшість з них – діти. ЗМІ поширили інформацію про те, що більше двадцяти дітлахів захворіли після відвідування цирку, де начебто хворів один із співробітників. У Держпродспоживслужбі підрахували, що 86% хворих не були щеплені від кору.

В Одесі ситуація із захворювання ще серйозніша. Тут через спалах кору вирішили продовжити шкільні канікули до 21 січня. Пропущений тиждень навчання планують компенсувати за рахунок ущільнення навчальних програм програмі. Медики порадили батькам використати цей час, аби зробити дітям щеплення від кору. Зараз у лікарнях перебувають 112 осіб, дві третини з них – діти. 16-м малюкам не виповнилося ще і одного року. П'ять осіб померли від ускладнень.

Тим часом сусідній Миколаїв потерпає від іншої недуги. Тут зростає кількість хворих на гепатит А. За попередньою інформацією, люди вживали доочищену воду з пунктів розливу. За фактом зараження людей інфекційною хворобою відкрито кримінальне провадження.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram