Перевізники Тернополя влаштували страйк
Загрузка плеера...

Тернопільські водії маршруток відмовилися працювати і влаштували страйк, у результаті чого більшість жителів міста запізнилися на роботу та навчання.

Влада міста переконана, що страйкують водії заради того, аби залишити в таємниці кількість пасажирів, яку насправді перевозять.

На офіційному сайті Тернопільської міської ради сказано: "водії приватних маршруток організовували страйк через запровадження у Тернополі європейської моделі функціонування громадського транспорту". У повідомленні пояснюється, що водії вважають невигідним використання електронної оплати, адже тоді у них буде менший заробіток.

Від початку впровадження електронної системи водії вже намагалися видавати пасажирам підроблені квитки, видрукувані за допомогою електронної системи "валідатор". "Таким чином вони не проводили оплату через електронну систему, через що міська рада вже звернулася у контролюючі служби та правоохоронні органи, щоб перевірити діяльність усіх перевізників міста".

Також водії вимагають підвищення цін на проїзд у громадському транспорті до 6 гривень, проте міськрада категорично проти. Чиновники попередили, що цей страйк є підставою для накладання штрафних санкцій на перевізників і навіть до розірвання з ними угод.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram