Київ в п'ять разів дешевший за Нью-Йорк
Загрузка плеера...

Київ очолив рейтинг найдешевших міст для туристів. Дослідження проводили експерти з британської туристичної компанії "Hoppa".

Дослідники підрахували, що на один день відпочинку у столиці України потрібно приблизно 65 фунтів стерлінгів (близько 2,5 тис. грн). У цю суму входять витрати на проживання, їжу та екскурсії. Щоправда, експерти підрахували, що харчуватись у Києві трохи вигідніше, ніж проживати. Якщо витрати на їжу в українській столиці найменші, то за дешевизною житла ми посіли п'яте місце, пропустивши вперед Індонезію, Туреччину і Тайланд.

Відзначимо, що найдешевшими містами разом з Києвом визнано турецьку Анталію, філіппінську Манілу, СіємРіап у Камбоджі та столицю Єгипту Каїр. Дорожче за все відпочивати у Нью-Йорку, тут за один день треба заплатити близько 345 фунтів стерлінгів (більше 13 тис. грн). Це більш ніж в 5 разів більше, ніж витрати на відпочинок в Україні. Не для бідних також такі міста як Копенгаген, Амстердам, Венеція та Лос-Анджелес.

Відзначимо, що такий доступний для туристів Київ нещодавно було визнано найнебезпечнішим містом Європи. Причиною цього експерти вважають військові дії на сході країни, численні акції протестів та значну кількість пограбувань.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram