Суд арештував майно Москвича
Загрузка плеера...

Солом’янський районний суд Києва арештував майно і корпоративні права екс-директора Луцького комбінату хлібопродуктів №2 Степана Москвича. Його підозрювали в розтраті зерна на суму близько 60 мільйонів гривень. Про це заявили у прес-службі установи.

Так, служителі Феміди заарештували права посадовця в шести компаніях та 50 об’єктів рухомого й нерухомого майна. Серед них автомобіль BMW X5, магазин, зерносховища, свинарники, корівники, телятники тощо. Таким чином судді частково задовольнили клопотання Національного антикорупційного бюро України.

Під час засідання детективи НАБУ вимагали заборонити здійснювати державну реєстрацію будь-яких змін до установчих документів про відчуження статутної частки Москвича. А також, реєстрацію змін, яка може вплинути на розмір частки підозрюваного в підприємствах. Проте суд відмовив у цьому проханні.

Раніше повідомлялося, що детективи НАБУ затримали колишнього директора державного підприємства "Луцький комбінат хлібопродуктів №2" Степана Москвича за підозрою у розтраті зерна на суму у близько 60 мільйонів гривень.

Слідчі стверджують, що державне підприємство в листопаді 2013 року передало збіжжя на відповідальне зберігання "Луцькому КХП №2". Керівник останнього без дозволу власника зерна вирішив відвантажити його комерційним структурам без оплати з їхнього боку.

Таким чином, упродовж квітня-червня 2014 року з елеватора держпідприємства Москвича було вивезено понад 26 тисяч тон зерна, що завдало мільйонних збитків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram