ГПУ просять стежити за справою Ноздровської
Загрузка плеера...

Громадські активісти, правозахисники та небайдужі громадяни вимагають від Генеральної прокуратури взяти розслідування вбивства юриста Ірини Ноздровської на особливий контроль. Із відповідним зверненням люди прийшли до заступника генерального прокурора України Юрія Столярчука.

Лідія Гончаренко, громадський активіст:

"Суть мого звернення - проконтролювати справу, яка зараз ведеться по Юрію Россошанському. Якщо є докази переконливі, їх треба через певний час оприлюднити. Якщо є його спільники, то це треба показати. Я зараз іду до заступника генерального прокурора. Це Юрій Столярчук, якому ми давали заяву 3 січня, ми мали розмову. Запевнили, що майже кожного дня будуть контролювати процес. Я чекаю від нього, щоб було незаангажоване розслідування".

Як зауважила активістка Лідія Гончаренко, вона була знайома з Ноздровською, й Ірина розповідала, що упродовж 2,5 років неодноразово отримувала погрози від родини Россошанських. Жінка запевняє, що правозахисниця писала заяву щодо цього до правоохоронних органів.

Лідія Гончаренко, громадський активіст:

"Ми дружили з Іриною як громадські діячі. Ми були з нею як однієї групи крові у плані боротьби. 2,5 роки ця особа постійно погрожувала. Навіть після усіх судів. Це зафіксовано журналістами. Ірина писала заяву, як вона мені казала, що їй погрожують, вона вказувала саме на цю сім'ю. Куди поділися ці заяви, я не знаю".

За словами активістів, громадськість має пильнувати й контролювати хід розслідування вбивства Ірини Ноздровської, адже поки люди не зчинили галас, правоохоронні органи мляво займалися пошуками вбивці.

Лідія Гончаренко, громадський активіст:

"Із 29 грудня по 1 січня ні прокуратура, ні поліція, на моє переконання, не робили нічого для того, щоб знайти Ірину. Тільки після того, як ми 1 січня зібралися громадськістю і поїхали в її село, зібралися там на площі, почалися якісь дії".

Таку акцію активісти вже проводили 2 січня біля Головного управління Національної поліції Київської області. Тоді громадськість вимагала знайти вбивцю Ірини Ноздровської.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram