Люди заблокували західний кордон
Загрузка плеера...

У середу, 10 січня, у Львівській та Волинській областях поблизу українсько-польського кордону відбулись акції протесту. Учасники мітингів перекрили дороги до пунктів пропуску "Шегині-Медика", "Рава-Руська-Гребенне" та "Ягодин-Дорогуйськ".

Люди вимагають від української влади перегляду змін до Подактового кодексу щодо встановлення нових митних правил на ввезення товарів в Україну. Вони почали діяти з початку 2018 року.

Деякі місцеві засоби масової інформації заявляють, що учасники акції – львівські та волинські контрабандисти, які нелегально возять дрібними партіями товари через кордон.

Як відомо, Верховна Рада внесла правки до Митного кодексу, згідно з якими запроваджуються обмеження на ввезення малих партій товарів вагою понад 50 кг. Нові норми діють для тих, хто був відсутній в Україні понад 24 години і в’їжджає в країну не частіше одного разу протягом 72 годин.

Нагадаємо, що ще 4 січня у Львівській області, на в’їзді до пропускного пункту "Рава-Руська - Гребенне" близько десятка людей організували пікет. Вони перекрили дорогу з вимогою роз’яснення нових правил перетину кордону.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram