Россошанського відправили у СІЗО
Загрузка плеера...

Підозрюваного у вбивстві правозахисниці Ноздровської відправили у СІЗО на два місяці. Такий запобіжний захід чоловікові обрали у Вишгородському районному суді.

Підозрюваний Юрій Россошанський домагався, щоб його відпустили під особисте зобов'язання. Чоловік визнав свою провину та погодився з підозрою. Проте служителі Феміди повністю підтримали сторону обвинувачення. Россошанського позбавили права вийти під заставу. Чоловік – батько Дмитра Россошанського, який два роки тому у стані сп'яніння насмерть збив сестру Ноздровської Світлану.

Правоохоронці стверджують, що повністю відновили перебіг подій. За версією слідства, старший Россошанський зустрів юристку на зупинці. Вони почали сваритися, у ході суперечки чоловік ударив Ірину ножем, а згодом утопив її тіло.

Тим часом адвокати сімї Ноздровської вважають, що Россошанського, імовірно, хочуть зробити цапом-відбувайлом. Юристи поскаржились, що їм не дають доступ до матеріалів слідства. Крім того, адвокати заявили, що підозрюваного могли затримати ще 2 січня, хоча офіційна інформація про це з'явилась лише через тиждень.

Тіло Ірини Ноздровської знайшли 1 січня. 9 числа правозахисницю поховали.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram