Центр Києва накрили безкоштовним інтернетом
Загрузка плеера...

У центрі Києва запрацював безкоштовний доступ до інтернету через бездротову мережу Wi-Fi. Мережа доступна у головних місцях відпочинку в центрі столиці. Зокрема, на Андріївському узвозі, Контрактовій, Михайлівській, Софіївській і Поштовій площах та у парку Шевченка. Про це повідомили у Київській міській раді.

У відомстві також зазначили, що столична влада уклала договір з одним відомим українським провайдером. Тож тепер жителі Києва та гості можуть у будь-який момент підключитися до мережі без пароля. Wi-Fi працюватиме постійно, а не лише під час новорічних свят.

Раніше влада міста обіцяла забезпечити безкоштовним доступом до інтернету весь підземний та наземний громадський транспорт. Ще з 2015 року почали працювати над проектом з будівництва швидкісної мережі в метро, однак ці спроби виявились невдалими.

Зараз столична влада розглядає питання про розірвання договорів із компанією Mosquito Mobile, яка свого часу виграла тендер на будівництво мережі Wi-Fi в Київському метрополітені. Фірма перестала займатися розширенням через фінансові проблеми.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram