Київських силовиків звинувачують у вимаганні
Загрузка плеера...

Київські правоохоронці вимагають від білоруського бізнесмена Тимофія Кохновича, у будинку якого нібито знайшли патрони під час обшуків, хабар за закриття справи в розмірі 300 тисяч доларів. Про це українським ЗМІ повідомив адвокат Олексій Волошин.

Згідно з інформацією, 27 грудня суддя Голосіївського районного суду винесла постанову на проведення обшуку за місцем проживання Кохновича – за нібито наявної інформації слідчого, що підозрюваний зберігає вдома зброю та боєприпаси.

Волошин повідомив, що силовики Голосіївського району Києва, підкинули патрони Кохновичу. В мережу злили відео, де видно, як правоохоронці самі занесли, щось схоже на боєприпаси до будинку підозрюваного.

Тепер же бізнесмена шантажують екстрадицією в Білорусь, хоча Кохнович наразі є громадянином України, тож про екстрадицію не може бути й мови.

За словами захисника, претензії до його підзахисного та арешт – це спроба київської поліції шантажем отримати від бізнесмена чималенький хабар. За відмову підприємцю пообіцяли великі проблеми.

Адвокат підозрюваного також зазначив, що подаватиме заяву до НАБУ зі скаргою на протиправні дії всіх причетних до затримання Кохновича.

Першим про історію з Тимофієм Кохновичем повідомив у Facebook журналіст Євген Плінський. Він і оприлюднив відео обшуків.

Журналіст розповів, що Кохнович до 2008 року був громадянином Білорусі, займався там бізнесом і брав участь у фінансуванні білоруської опозиції. За цю діяльність проти нього було відкрито кілька кримінальних справ. Тож чоловік був змушений втекти до України. У 2016 році Кохнович отримав українське громадянство.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram