Керівників одеської поліції підозрюють в аферах
Загрузка плеера...

Високопоставлених співробітників одеської патрульної поліції підозрюють у махінаціях із формою для правоохоронців, пальним та протоколами. Інформація про це з'явилася в українському інформпросторі з посиланням на джерела у відомстві.

Згідно з повідомленням, колишній заступник начальника управління Ігор Бондаренко начебто підозрюється у продажі "наліво" комплектів форми. Замість визначених законом двох комплектів, патрульним видавали тільки один. У результаті чого у керівництва виявлялася зайва форма, яку воно благополучно продавало через підприємців.

Крім того, Бондаренка звинувачують у махінаціях із пальним. Він нібито видавав документи для забезпечення бензином та мастилом авто, які стояли на ремонті й довгий час не виїжджали на патрулювання.

Також зазначається, що Бондаренко міг ділити корупційні доходи з керівником автомобільного господарства поліції.

Джерела стверджують, що масштабні корупційні схеми можуть діяти й у відділі, який супроводжує до суду складені патрульними протоколи про адмінпорушення, у першу чергу — порушення правил дорожнього руху.

У відомстві зазначили, що наразі патрульні почали фотографувати протоколи і скидати їх у спеціальну групу, щоб у такому випадку можна було показати фото оформленого документа.

ЗМІ повідомляють, що наразі Бондаренко перебуває на тривалому лікарняному, який, швидше за все, закінчиться звільненням.

В управлінні патрульної поліції підтвердили, що службові перевірки виявили багато зловживань із боку посадових осіб одеської патрульної поліції. Усі матеріали були передані до прокуратури.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram