Австрія та Словаччина проти квот на біженців
Загрузка плеера...

Міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайссль заявила, що Європейському союзу необхідна альтернатива квотам на розподіл біженців задля подолання кризи.

Чиновник зауважила, що в цьому складному питанні, зважаючи на великі демографічні зміни в країнах походження біженців, необхідне комплексне рішення.

Словаччина також виступає проти квот на біженців і австрійський міністр своє позицією продемонструвала підтримку СР.

Після візиту Карін Кнайссль до Братислави держсекретар міністерства закордонних справ Словацької Республіки Іван Корчок заявив, що квоти не є ефективними. На його думку, все тому, що при розподілі нехтують бажаннями біженців, які хочуть жити в багатших країнах Євросоюзу, ніж Словаччина.

Варто зауважити, що станом на кінець 2017 року із 28 країн Європейського союзу 16 вже пообіцяли, що протягом 2 років приймуть 34 тисячі втікачів із держав Африки та Близького Сходу. Водночас дворічний план Євросоюзу передбачає розподіл мінімум 50 тисяч біженців.

Деякі держави-члени ЄС не хочуть приймати у себе нелегалів і намагаються різноманітними способами уникнути цього процесу. Зокрема, поляки заявили, що приймають у себе біженців з України, які тікають від збройного конфлікту на Донбасі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram