"Стволами Авакова" займеться Генпрокуратура
Загрузка плеера...

Справу про незаконну видачу нагородної зброї Міністерством внутрішніх справ передали слідчим Генеральної прокуратури України. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, яка раніше розслідувала провадження.

В САП поінформували, що справу про видачу зброї передано за підслідністю. Правоохоронці вважають, що посадовці не мали повноважень на видачу нагородних пістолетів цивільним особам. При цьому медійники відзначають, що зброю за державний кошт отримували, зокрема, люди з Генпрокуратури, яка тепер має розслідувати провадження.

Детективи Національного антикорупційного бюро порушили справу ще влітку. Посадовців МВС підозрюють у безпідставній компенсації вартості нагородження зброєю всупереч інтересам служби та вимогам законодавства.

Відзначимо, за нинішнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова було видано більше нагородних пістолетів, ніж за попередні десять років (майже півтори тисячі одиниць). Рік тому міністр особисто похизувався цим досягненням і запевнив, що усі люди отримали винагороду за значні заслуги.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram