У німецькій "коаліціаді" намітився перший прогрес
Загрузка плеера...

Християнсько-демократичний союз Ангели Меркель та Соціал-демократична партія Мартіна Шульца досягли першої домовленості у рамках коаліційних переговорів. Політичні сили, що у новому скликанні Бундестагу мали намір перебувати в опозиції одна до одної, спільно сформували ключові тези нового закону про трудову зайнятість та міграцію.

Документ передбачає збільшення робочих місць для жінок, створення нових можливостей для підвищення кваліфікації і поліпшення умов праці, особливо для людей старшого віку. Усі ці заходи мають сприяти зменшенню рівня безробіття.

Сторони перемовин також погодилися, що необхідно сприяти імміграції до Німеччини висококваліфікованих працівників за допомогою системи заохочень. Ці домовленості – по суті, перший успішний крок до утворення довгоочікуваної більшості в парламенті. Нагадаємо, що новий склад Бундестагу було обрано ще у вересні минулого року, проте країна й досі не отримала повноцінний уряд. Нинішню політичну кризу називають найбільшою з часів Другої світової війни.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram