Миротворців на Донбасі поки не буде
Загрузка плеера...

Найближчим часом прогресу в питанні розгортання миротворчої місії на сході України не буде. Про це в одному зі своїх інтерв’ю заявив постійний представник України в Організації Об’єднаних Націй Володимир Єльченко.

За його словами, переговори щодо цього питання провалилися. Причиною такого стану є неконструктивна позиція Росії. На думку постійного представника України, РФ не розглядає можливості розміщення місії на кордоні з Україною, а, навпаки, прагне зберегти ситуацію, яка склалася на сьогодні. Або ж згодна на проведення миротворчої операції виключно на російських умовах, яка заморозить конфлікт на десятиліття.

Володимир Єльченко розповів, що на початку вересня 2017 року були зрушення в питанні миротворців. Тоді проблемою займався спецпредставник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки в Україні Курт Волкер. Він провів декілька зустрічей з помічником президента Російської Федерації Владиславом Сурковим.

Однак, як розповів Єльченко, після чергових переговорів стало зрозуміло, що Кремль відкидає всі умови, важливі для України й інших партнерів з нормандського формату та членів Ради безпеки ООН.

Нагадаємо, що 3 січня цього року міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель під час візиту до Києва заявив, що мандат збройної миротворчої місії ООН повинен поширюватися на всю територію Донбасу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram