НАБУ: доступ до справи Мартиненка відкрито
Загрузка плеера...

В Національному антикорупційному бюро України повідомили, що Миколі Мартиненку відкрили доступ до матеріалів справи. Так в НАБУ відреагували на заяву колишнього народного депутата про те, що від нього приховують документи.

Детективи уточнили, що кримінальне провадження об'єднує розслідування щодо розкрадання коштів "Східного гірничо-збагачувального комбінату" та національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом".

Мартиненку інкримінують заволодіння чужим майном, відмивання доходів, створення злочинної організації та зловживання службовим становищем.

Правоохоронці вважають, що до цих оборудок були причетні також керівники державних підприємств "СхідГЗК" та "Енергоатом". Загалом про підозру було оголошено 11 особам, 5 з них перебувають у розшуку.

Перед цим адвокати Мартиненка заявили, що їх підзахисному надали лише 10 томів документів, при цьому загальна кількість матеріалів становить близько 200 томів. Колишній очільник парламентського комітету з питань паливно-енергетичного комплексу вважає справу сфальсифікованою.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram