Прикордонники працюють у посиленому режимі
Загрузка плеера...

Державна прикордонна служба України залучила додатково понад 200 військовослужбовців на найбільш загрозливих напрямках. Як повідомили у відомстві, такі посилені заходи проводять із метою "реагування на можливі правопорушення на найбільш загрозливих напрямках". Прикордонники підтягнули резерви "у зв’язку з можливою активізацією протиправної діяльності, пов’язаної з переміщенням сигарет і нелегальних мігрантів".

Офіцери та військовослужбовці за контрактом виконуватимуть завдання з охорони державного кордону, запобігатимуть будь-яким спробам переправлення біженців, корупційним і контрабандним проявам, адміністративним правопорушенням та іншим протиправним діям.

Такі посиленні заходи триватимуть до кінця січня цього року на ділянках Східного, Північного та Західного регіональних управлінь. Наразі резерви вже направлені на Буковину, Закарпаття та Волинь. Решта прибуде до кінця цього тижня в інші підрозділи регіональних управлінь.

Напередодні різдвяних та новорічних свят для посиленої охорони на кордоні з ЄС Україна вже залучила майже 100 офіцерів Адміністрації Держприкордонслужби.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram