АМКУ не має претензій до держбанків
Загрузка плеера...

Антимонопольний комітет України завершив розслідування імовірної змови державних банків. Справа в тому, що після націоналізації "ПриватБанку" кількість установ з державною часткою на ринку суттєво збільшилась. Через кілька місяців "Приват", "Ощадбанк" та "Укргазбанк" одночасно суттєво знизили депозитні ставки.

Перед цим у "Приватбанку" публічно заявляли, що хочуть домовитись з іншими державними установами щодо розподілу ринку. Відзначимо, що держава контролює 60% усіх заощаджень українців. Приватні банки побачили змову у діях держбанків, і антимонопольщики розпочали перевірку. Щоправда, жодних санкцій на державні установи не накладатимуть. Результатом розслідування стали лише рекомендації, які АМКУ розробив для Міністерства фінансів. Зокрема, у комітеті наголосили, що у банках, якими держава володіє або має у них частку, треба створити продуктивні наглядові ради.

Зазначимо, нещодавно Верховний Суд України дозволив "Ощадбанку" не повертати гроші вкладниці. Таким чином служителі Феміди створили прецедент, який інші банки зможуть використовувати для того, щоб не віддавати депозити своїм клієнтам.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram