Більшість киян проти 50 км/год, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

З 1 січня в Україні заборонили їздити вулицями населених пунктів швидше 50 км/год. Та київські водії зареєстрували на сайті Київської міськради петицію з проханням збільшити можливу швидкість руху. Журналісти NewsNetwork поцікавились думкою жителів та гостей столиці. І запитали: "Яка, на Вашу думку, оптимальна швидкість руху авто у населених пунктах?"

І ось які відповіді ми отримали.

Лілія Павлівна, жителька Києва:

"Буває так, що і 50 достатньо. Якщо були б водії більш уважні, більш професійні, можна було б не коригувати рух. Я думаю, що це залежить від людини, яка їде за кермом. Але на деяких ділянках не можна їздити швидше 60 км. Але тільки від водія залежить. Навіть якщо він їхатиме 60, все рівно може зробити якесь горе людям".

Ольга, жителька Києва:

"60 км/год. Адже у нас мало світлофорів. Я вважаю, що якби їх було більше, всі змушені були б знизити її до 50-ти, як у нас начебто уведено".

Жительки Києва:

"Не більше 50. Ну ми ж знаємо цей прикрий випадок у Харкові. Після цього я взагалі не хочу сідати за кермо".

Дарина, жителька Києва:

"Наверное, 60. Потому что 50 слишком медленно для автомобилей, но 60 слишком много для людей. Но я считаю, что 60, потому что, если ездить по правилам и сделали нам нормальные переходы, то это оптимальная скорость".

Володимир, житель Києва:

"Та від того, що змінилось, що воно, хіба зміниться? Воно, мабуть, нічого з цього не зміниться".

Андрій, житель Києва:

"Всё по-старому. Потому что ну вот по таким дорогам можно ещё ездить 50-60 км. А по Набережной, по Столичке, это очень как-то неприятно. На такой машине с трёхлитровым дизелем очень неприятно. Она мчит просто. Пробовал. Очень долго и очень неприятно. При том, что она останавливается при сотке, как и жигули при сорока. Поэтому ждём пересмотра".

Олександр, житель Києва:

"Ну оптимальна 50-60. В принципі, у місці це нормально. Але якби у нас всі їздили по правилах, і якби у нас були правильно припарковані автомобілі, було б взагалі чудово"

Альона, журналіст:

"Тож, скільки людей, стільки і думок. Кияни та гості столиці поділились своїм ставленням до нововведення. А як вважаєте Ви? Пишіть до нас на сайт телеканалу NewsNetwork, а також на наші сторінки у соціальних мережах".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram