Стрілянину Пашинського не змогли прикрити "хуліганкою"
Загрузка плеера...

Суд відмовився притягати до відповідальності за хуліганство В’ячеслава Хімікуса, якого минулого року поранив з вогнепальної зброї нардеп Сергій Пашинський. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомила адвокат Хімікуса, Марина Парінова.

За її словами, Генеральна прокуратура намагалася у такий спосіб прикрити вину парламентарія у новорічній стрілянині. Але після такого рішення суду розслідування справи має бути продовжене.

Нагадаємо, 31 грудня 2016-го року представник фракції "Народний фронт" у Верховній Раді України, Сергій Пашинський, під час конфлікту на дорозі вистрелив у ногу жителю передмістя столиці В’ячеславу Хімікусу. За словами депутата, це було зроблене з метою самооборони – мовляв, чоловік вдарив його по голові пляшкою. Депутат стверджував, що здійснив постріл лежачи, натомість експертиза встановила, що поранення Хімікусу було нанесене з положення стоячи.

У лютому 2017-го року Печерський суд визнав Хімікуса потерпілим. Проте, у серпні вже у серпні стало відомо, що Генеральна прокуратура закрила справу про стрілянину Пашинського. 13 грудня Печерський районний суд Києва зобов’язав ГПУ поновити розслідування справи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram