Спрощено видачу ліцензій на мовлення в зоні АТО
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко підписав закон, що передбачає спрощення видачі тимчасових ліцензій на телерадіомовлення у зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України. Про це поінформувала прес-служба Глави держави.

Згідно з повідомленням, Порошенко підписав закон, мета якого – забезпечення безперервності мовлення телерадіоорганізацій і трансляції їх програм для населення.

В Адміністрації Президента зазначили, що відбуватиметься це завдяки механізму прискореної видачі дозволів на телерадіомовлення.

Документ надає дозвіл на мовлення на територіях, що межують з Автономною республікою Крим, окремими районами Донецької та Луганської областей, а також прикордонними районами України, на які з території сусідніх держав поширюються програми держави-агресора.

Президент на своїй сторінці у Facebook зауважив, що ще недавно запуск мовлення на територію Криму займав до 9-12 місяців, а зараз швидкість розгортання українського мовлення скоротиться утричі.

Порошенко також нагадав, що з початку військової агресії на Донбасі організовано додаткове мовлення 25 українських телеканалів і радіостанцій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram