Венесуела на фоні інфляції випускатиме криптовалюту
Загрузка плеера...

У Венесуелі заявили про рекордний рівень інфляції. У парламенті країни повідомили, що темпи зростання цін перевищують 2600%. Таким чином, Венесуела стала єдиною країною у світі з гіперінфляцією.

При цьому прогноз Міжнародного валютного фонду на минулий рік передбачав інфляцію у 650% (у чотири рази нижче від реального рівня). Наступного року експерти очікують зростання цін ще на 2350%.

Відзначимо, що на фоні затяжної економічної кризи в країні президент Ніколас Мадуро анонсував випуск венесуельської національної криптовалюти El Petro. Ця грошова одиниця має бути підкріплена паливним запасом країни. Один Petros матиме вартість бареля нафти. Президент Мадуро уже замовив випуск перших 100 мільйонів одиниць криптовалюти.

Економічна криза у Венесуелі розпочалась після різкого обвалу світових цін на нафту і триває близько трьох років. За підрахунками експертів, кожен громадянин країни схуд щонайменше на 10 кг. Президент Ніколас Мадуро звинувачує у ситуації Вашингтон. Уряд заморозив підвищення цін і збільшив мінімальну зарплату. Економісти вважають, що це ще більше загострить ситуацію в економіці.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram