Пучдемону не вдалось повернути крісло
Загрузка плеера...

Уряд Іспанії не пішов на угоду з колишнім лідером Каталонії Карлесом Пучдемоном. Колишній очільник уряду звернувся до прем'єр-міністра Іспанії Маріано Рахоя. Пучдемон, який перебуває у Бельгії, заявив, що готовий повернутись до Іспанії та постати перед судом. Втім, політик висунув Мадриду зустрічну вимогу і заявив, що в обмін знову хоче очолити Каталонію. Пучдемон запевнив, що готовий прийти до верховного суду країни на наступний день після призначення на посаду.

Іспанський уряд розглянув пропозицію і відмовив колишньому очільнику уряду автономії. У Мадриді пояснили, що політик має бути заарештований одразу після того, як перетне кордон.

Пучдемон втік до Бельгії на початку листопада, після провалу референдуму про незалежність Каталонії. Відсторонений голова уряду заявляв, що не довіряє іспанському суду і переймається за свою безпеку.

Тим часом в Іспанії підрахували збитки, яких країна зазнала через кризу у Каталонії. З 1 жовтня, коли в автономії було проведено референдум про незалежність, бюджет втратив близько 1 млрд євро.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram