Столичні водії збирають підписи проти нововведень ПДР
Загрузка плеера...

Не всім водіям до вподоби нові зміни у правилах дорожнього руху, зокрема, обмеження швидкості в населених пунктах до 50 км/год. З цієї причини на сайті Київської міської ради громадяни зареєстрували петицію з проханням дозволити автівкам їздити у столиці основними дорогами із більшою швидкістю.

Автор такої пропозиції Костянтин Морозов зареєстрував відповідний документ 6 січня 2018 року. За чотири дні його підтримали вже майже 4 тисячі громадян із необхідних 10 тисяч. Щоправда, невідомо, скільки з тих, хто поставив свої підписи, є водіями транспортних засобів.

На думку автора петиції, обмеження швидкості в населених пунктах до 50 км/год може бути актуальним для доволі вузьких та спокійних вулиць міста Києва, де є чимало пішохідних переходів, світлофорів тощо. Проте, як зазначає Морозов у зверненні, у столиці є багато широких вулиць із великим потоком машин, для яких нововведення щодо обмеження швидкості є неефективним. Тому в петиції просять "у найкоротший термін дозволити на таких дорогах рух із більш високою швидкістю та позначити це шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків".

Як повідомляли ЗМІ з посиланням на патрульну поліцію, минулого року у Києві сталося понад 35 тисяч ДТП, а Голосіївський, Шевченківський, Оболонський, Святошинський та Солом'янський райони назвали найбільш аварійними.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram