Дочка Ноздровської не довіряє копам
Загрузка плеера...

Дочка убитої правозахисниці Ірини Ноздровської Анастасія заявила, що сумнівається у якості роботи правоохоронців, які розслідують загибель її матері. Дівчина стверджує, що не довіряє системі в цілому. Про це Анастасія Ноздровська повідомила в інтерв'ю одному з видань.

Дочка загиблої юристки вважає, що контролювати перебіг розслідування має народ, адже чиновники можуть не довести справу до кінця. Дівчина впевнена, що силовики розпочали активну роботу саме через значний суспільний резонанс.

Тим часом у поліції запевняють, що розслідування просувається без підтримки громадськості, винятково завдяки оперативним працівникам. У Міністерстві внутрішніх справ стверджують, що над справою працюють 300 правоохоронців, які щодня коригують роботу. Основною версією наразі залишається убивство правозахисниці через її професійну діяльність.

Більше двох років Ірина вела справу проти Дмитра Россошанського – племінника судді райсуду, який у стані наркотичного сп'яніння насмерть збив сестру Ноздровської. Навесні 2017 суд відправив Россошанського у в'язницю.

1 грудня тіло Ірини знайшли у річці поблизу Вишгорода. Похорон жінки призначено на 9 грудня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram