У Сирії сталася серія вибухів
Загрузка плеера...

У сирійському Ідлібі сталася серія вибухів. ЗМІ повідомляють, що це відбулося у центрі міста. Невідомі підірвали кілька автомобілів, що були розташовані на парковці. За інформацією преси, було зафіксовано щонайменше чотири вибухи.

Джерела повідомляють про різну кількість жертв. Кількість загиблих може становити понад 30 осіб, близько 70 людей отримали поранення. Вибухи пошкодили прилеглі будинки. В Ідлібі вважають, що атака була спрямована на штаб повстанців, які виступають проти чинного президента країни Башара Асада.

Тим часом урядові війська прорвали блокаду військової бази поблизу столиці Сирії Дамаску. Військових заблокували опозиційні формування повстанців.

Центром опозиційного руху вважають саме провінцію Ідліб. Тут ведуть діяльність кілька груп. Деякі з них беруть активну участь у боротьбі з терористами "Ісламської держави". У жовтні урядові сили розпочали наступальну операцію у регіоні.

Нагадаємо, у квітні сирійська авіація завдала кілька ударів з використанням нервово-паралітичного газу. Внаслідок хімічної атаки загинуло більше сотні осіб, понад півтисячі людей отримали ушкодження.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram