Нардепам компенсували 33 млн грн за житло
Загрузка плеера...

Спікер парламенту Андрій Парубій та ще 175 нардепів отримали близько 33 мільйонів гривень грошової компенсації. Кошти з державного бюджету їм виділили, щоб відшкодувати вартість оренди житла або готельних номерів, знятих протягом 2017 року. Про це повідомили в Апараті Верховної Ради у відповідь на інформаційний запит журналістів.

Повідомляється, що 162 "слуги народу" отримали виплати у 192 тис. грн. кожен. Серед них і голова Верховної Ради, глава фракції "Народний фронт" Максим Бурбак та голова "Самопомочі" Олег Березюк.

Зокрема, у повідомленні йдеться про те, що держава надала фінансову підтримку 61 нардепу від фракції БПП. Кошти перерахували 44 членам "Народного фронту". Також компенсацію отримали і 14 депутатів від "Самопомочі".

В "Опозиційному блоці" компенсацію виплатили 9-м членам. Також гроші з казни перерахували 11-м депутатам від "Партії Відродження", 3-м від групи "Воля народу", сімом радикалам та чотирьом представникам "Батьківщини".

Вартість оренди житла компенсували і 22-м позафракційним "слугам народу".

Нагадаємо, що у 2016 році Парубій та 186 депутатів Ради отримали близько 30 мільйонів гривень компенсації за оренду житла.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram