У Bloomberg оприлюднили сценарії майбутніх подій
Загрузка плеера...

Агентство Bloomberg оприлюднило "Путівник песиміста" – головні сценарії найбільших подій, які можуть трапитися протягом наступних десяти років. Серед них спеціалісти виділили наступне:

Біткоїни замінять банки

У 2018 році кібератака знищить усі системи регіонального американського банку. Відповідно, зникнуть всі вклади. І поки світові фінансові регулятори намагатимуться вгамувати паніку серед людей, які лишились без грошей, ціна біткоїна зросте до 40 тис дол.

У 2023-му хакери впровадять в усі світові банки троянський вірус Worm Hole. І за п’ять років світову фінсистему повністю замінять криптовалюта і платіжні системи.

Дональд Трамп виграє другий президентський термін

Експерти припускають, що у 2020 році мільярдер знову балотуватиметься у президенти. За результатами виборів, він здобуде перемогу. І вже через рік очільник Сполучених Штатів Америки скасує систему Obamacare – реформу охорони здоров’я та захисту пацієнтів.

Після цього в системі охорони здоров’я країни почнеться хаос, на фондовому ринку – глибокий занепад.

Фейкові новини знищать Facebook

За цим сценарієм, у 2018 році Facebook та інші технологічні компанії не зможуть зупинити поширення дезінформації. Соцмережа найматиме сотні людей для боротьби з помилковим контентом. Проте вирахувати зловмисників так і не вдасться.

У країнах з’являтимуться "фабрики тролів". І вже до 2025-го люди не знатимуть, які із новин правдиві, а які ні. Це знищить нинішній Facebook, Twitter і Google.

Північна Корея підштовхне світ на межу війни

У 2018 році Пхеньян запустить ракету, яка приземлиться за 20 миль від західного узбережжя США. Трамп вирішить не відповідати.

З наступного року почнеться налагодження стосунків між Китаєм та США. У 2020-му Америка почне продавати республіці військову техніку.

У 2028-му Японія заявить про здатність розмістити ядерну боєголовку на міжконтинентальній балістичній ракеті.

Китай почне торговельну війну

У 2021 році у рамках Паризької угоди про зміну клімату Піднебесна витратить мільярди доларів на перехід на електромобілі. Водночас у США збільшать податкові пільги для нафтових компаній і старих автовиробників.

Пізніше Китай уведе санкції проти Америки, Австралії та Росії. Світ зіткнеться з першою торгівельною війною.

Боротьба поколінь розвалить Європу

У 2018 французи вийдуть із протестами проти спроби президента Еммануеля Макрона реформувати пенсійну систему.

У Португалії, Італії, Іспанії та Греції почнеться фінансова криза. 2024-го Каталонія повторно проголосує за незалежність від Іспанії. Потім Бельгія розділиться на три частини.

Після всіх цих подій у Європі значно скоротиться населення працездатного віку. На двох працюючих припадатиме один пенсіонер.

Прийде кінець нафтової ери

Експерти Bloomberg вважають, що у 2018 році завдяки прориву в розробці акумуляторів почнеться масовий випуск дешевих електромобілів.

Найсильніше ці зміни вплинуть на економічне становище Саудівської Аравії та Росії, через що почнуться заворушення. Путін залишить посаду президента і спробує правити через голову Центробанку Ельвіру Набіулліну.

До 2028-го року Організація країн-експортерів нафти буде повністю розформована.

Будуть реалізовані всі ці сценарії чи ні – покаже час. Нам же доводиться просто чекати.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram