Депутат від БПП за кілька днів купив 63 квартири
Загрузка плеера...

Депутат Чернівецької міської ради від БПП Ромео Скрипа за 2016 рік придбав 71 об’єкт нерухомості, із яких – 63 квартири. Про це повідомили у громадській організації "Чесно".

Згідно інформацією журналістів, нардеп за один день придбав 31 квартиру, 6 машиномісць і 2 нежитлові приміщення. Згодом Скрипа купив ще 32 квартири, на що загалом витратив понад 10 млн грн.

Журналісти припускають, що депутат придбав квартири за оптовою ціною, адже один квадратний метр житла йому обійшовся в 5 250 грн. Водночас мінімальна ціна квадратного метра в Чернівцях складає майже вісім тисяч.

Сам Скрипа володіє будівельною компанією, яка продає квартири в Чернівцях вартістю у 900 доларів за квадратний метр.

Окрім того, депутат у 2016 році придбав ще два житлові будинки. Загалом за цей рік народний обранець витратив на нерухомість понад 12 млн гривень. При цьому в декларації про доходи зазначено, що за цей рік він заробив близько 650 тис.

Сам фігурант скандалу наявність такої кількості помешкань пояснив тим, що вони з батьком займаються будівельним бізнесом і ці квартири розташовані в будинках, які звів депутат. Він наголосив, що вказана у декларації нерухомість піде на продаж.

Зазначимо, за 2017 рік Скрипа подав 26 форм змін до декларацій, загальна сума доходів у яких становить понад 13 млн. грн.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram