Ляшко скуповує землю під Києвом
Загрузка плеера...

Олег Ляшко купив ще одну земельну ділянку в Обухівському районі під Києвом. Відповідно до чергових змін, які вніс нардеп до своєї електронної декларації, угоду про купівлю-продаж ділянки площею 544 кв. м Ляшко оформив 20 грудня 2017 року. Вартість землі – 300 тис. 288 грн.

Майно голова "радикалів" придбав у політика часів Кучми та Януковича, народного депутата четвертого скликання Валентина Савицького.

Згідно з інформацією з Єдиного державного реєстру декларацій, це – 25-те повідомлення про суттєві зміни у майновому стані народного депутата Ляшка з 2016 року. 

Саме в Обухівському районі Київської області розташоване улюблене місце дислокації українських політиків "Конча-Заспа".

Раніше голова радикальної фракції придбав в Обухівському районі ще дві ділянки та будинок загальною вартістю 15 млн грн у сина Савицького – Артема. Ще раніше Ляшко орендував у Савицького-молодшого земельну ділянку та частину будинку площею 216 кв. м у Кончі-Заспі.

У 2014 році Артем Савицький балотувався до парламенту за списками "Радикальної партії" під 92-м номером у списку.

Нагадаємо, у 2016 році Олег Ляшко задекларував 6 земельних ділянок загальною площею 12 тис. кв. м, дві квартири площею 95 та 367 кв. м відповідно, гараж та офіс у Києві. У 2017 році головний "радикал" Верховної Ради задекларував близько 16 млн грн доходу від відчуження майна.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram