"Велика коаліція" німців не влаштовує
Загрузка плеера...

7 січня Християнсько-демократичний союз Ангели Меркель та Соціально-демократична партія Мартіна Шульца повинні розпочати переговори про створення так званої "великої коаліції". До цього формату було вирішено перейти після того, як фрау канцлер не вдалося домовитися про співпрацю у Бундестазі із "зеленими" та "вільними демократами".

Незважаючи на те, що країна переживає найглибшу політичну кризу з часів Другої світової війни, більшість німців формування коаліції не підтримують. Згідно з даними опитування, проведеного на замовлення медіакомпанії ARD та газети Die Welt, 52% громадян вважають союз між партіями Меркель та Шульца невдалим або ж відверто поганим.

У разі провалу переговорів 54% підтримують варіант проведення повторних виборів. Ще 42% не проти коаліції меншості, проте цей сценарій категорично відкидає виконувачка обов’язків канцлера. Нагадаємо, що серед соціал-демократів немає єдності щодо того, чи варто об’єднуватися з ХДС, тож поки доля нового скликання парламенту залишається невизначеною.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram