"Українські біженці" рятують польську економіку
Загрузка плеера...

Протягом двох років 88 українців отримали у Польщі статус біженців, а от за трудові візи в сусідній державі наші співвітчизники заплатили мільярди євро. Такі цифри оприлюднив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Це була відповідь на заяву прем'єра Польщі Матеуша Моравецького, який заявив, що Польща прийняла "десятки тисяч біженців" з України.

Проте у Києві зауважили, що біженці – це окрема категорія у міжнародному праві, це люди, які потребують допомоги. А от ті, які виїхали до Польщі, – це 300 тисяч українців із дозволом на роботу і ще понад 2 мільйони тих, хто заплатив за візи.

На думку Клімкіна, таке співвідношення видається дуже привабливими для польської економіки. Навіть з огляду на те, що саме українці рятують конкурентоспроможність економіки Польщі.

Варто нагадати, що раніше представники посольства України в Польщі пояснили, що заяви Варшави про десятки тисяч біженців із сусідньої країни є виправданням перед Євросоюзом через небажання приймати у себе мігрантів з Азії та Африки, які за квотами розподіляються в ЄС.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram