Незаконний голова ЦВК отримав у грудні 50 тисяч
Загрузка плеера...

Термін повноважень 12 з 15 членів Центральної виборчої комісії завершився ще у 2014 році. Проте це не заважає голові Михайлу Охендовському та його колегам, користуючись халатністю Президента та парламенту, й надалі входити до складу ЦВК – та ще й отримувати за свою нелегітимну роботу величезні гроші.

Згідно з інформацією, наданою секретаріатом Центрвиборчкому, у грудні пан Охендовський отримав у якості фінансової винагороди трохи більше 50 тисяч гривень. І це зважаючи на те, що офіційний оклад очільника ЦВК складає лише 15 тисяч. Різницю, як і завжди в подібних випадках, складають усілякі сумнівні надбавки та премії.

Не гірше ситуація з доходами й у заступниці Охендовського Жанни Усенко-Чорної. Маючи, зрозуміло, менший оклад, ніж її керівник, вона, втім, спромоглася заробити приблизно стільки ж. А от Андрій Магера виявився скромніших і обмежився 26 тисячами у національній валюті.

Зазначимо, що, за попередніми оцінками, президентські та парламентські вибори, що мають відбутися у 2019 році, обійдуться бюджетові країни у загальну суму 4,5 мільярди гривень.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram