Українки в Обергофі не потрапили у топ-20

Жіноча збірна України з біатлону невдало розпочала олімпійський рік. У спринтерській гонці на четвертому етапі Кубка світу, що проходить у німецькому Обергофі, жодна з наших співвітчизниць не потрапила навіть до першої двадцятки підсумкового протоколу.

Найкращий результат продемонструвала Віта Семеренко, яка з однією хибою у пасиві посіла 22-е місце, програвши переможниці Анастасії Кузьміній чистим ходом хвилину і тридцять вісім секунд. Сестра Віти Валя не вийшла на старт через проблеми зі здоров’ям. Олена Підгрушна фінішувала 25-ою, Анастасія Меркушина – 32-ою. Найбільшим розчаруванням став виступ Юлії Джими. Лідерка команди на стійці припустилася одразу двох помилок і випала навіть за межі залікової зони – 42-а позиція. До гонки переслідування також кваліфікувалася Ірина Варвинець.

Компанію Анастасії Кузьміній на п’єдесталі пошани склали Кайса Макаряйнен та Вероніка Віткова. Усі три призерки пробігли по одному колу штрафу. Кузьміна утримує впевнене лідерство як у спринтерському заліку, так і у боротьбі за великий кришталевий глобус.