Українські моряки застрягли в порту Сирії
Загрузка плеера...

Десять українських моряків застрягли у порту Тартус, що в Сирії, на арештованому судні. Люди не можуть вийти на сушу через борги власника.

Про це повідомили у благодійній організації "Фонд допомоги морякам "Ассоль". Напередодні до неї звернулися родичі українців.

У сирійському порту наразі перебувають житель Одеси, п'ять херсонців, троє осіб із Миколаєва та киянин. Вони чотири місяці тому через херсонську компанію уклали контракт із турецьким судновласником. Мали йти до Лівану, однак судно зайшло в Сирію. Документи у моряків забрали. Покидати борт заборонили.

Пізніше у компанії-посередника заявили, що попередній екіпаж майже 2 роки не отримував зарплату. Саме ж судно "Starshina Derov N. G" перебуває в неналежному технічному стані. Його заарештували за борги за позовом третьої особи. Окрім того, судновласнику загрожують санкції за неодноразові візити в окупований Крим.

Тривалий час морякам не поставляли продукти харчування. І тільки після втручання українських дипломатичних служб на борт почали періодично передавати провізію та воду.

Питання повернення українців на батьківщину поки що не вирішили. Їх не випускає керівництво порту. Пояснюють це тим, що некероване судно загрожує судноплавству та екології.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram