Вкрадених у Чернігові Коцюбинського та Пушкіна знайшли
Загрузка плеера...

У Чернігові знайшли вкрадені погруддя Коцюбинського та Пушкіна. Про це під час ранкової наради заявив міський голова Владислав Атрошенко, повідомляє на своїй сторінці у соцмережі заступник мера Чернігова з питань діяльності виконавчих органів Олександр Ломако.

Пам’ятники було викрадено протягом грудня 2017-го року. Спочатку з могили Коцюбинського зникло бронзове погруддя письменника. А вранці 31-го грудня не дорахувалися бюсту Пушкіна, який було встановлено у місті ще сто років тому. Заступник міського голови наголосив, що пам’ятники не охоронялися ані в царський час, ні в радянський, ані в роки Незалежності України.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що пам’ятник Коцюбинського не те що не охоронявся, а навіть не перебував на балансі жодної установи. Сторічний бюст Пушкіна приписано до міського управління житлово-комунального господарства і його балансова вартість становить аж 316 гривень!

Хто і навіщо вкрав монументи, представники місцевої влади поки не розголошують, оскільки тривають слідчі дії. Голова Чернігівської ОДА Куліч висловив подяку керівникам управлінь Нацполіції та Служби безпеки України.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram