На Хмельницькій АЕС усувають неполадки
Загрузка плеера...

У Нетішині, Хмельницької області, сталося порушення в роботі атомної електростанції, у результаті чого припинено роботу одного з енергоблоків. Повідомляється, що енергоблок №2 відключили від енергомережі, щоб усунути неполадки на приводі органів регулювання системи управління захисту.

Наразі енергетичну установку ввели у стан "гарячої зупинки". Причини порушення роботи досі невідомі. Керівництво АЕС повідомило, що радіаційний стан усередині промислового майданчика та в довкіллі залишився незмінним.

Місцеві жителі обурені, адже про неполадки на атомній станції вони дізналися, у першу чергу, із соціальних мереж. Через певний проміжок часу почалося інформування на офіційному сайті АЕС. У повідомленні сказано, що по всьому місту буде обмежено теплопостачання строком до 9 січня. Також представники станції звернулися до нетішинців із проханням зменшити використання води.

Варто зазначити, що у складі Хмельницької атомної електростанції працює два енергоблоки і зараз вони обидва не діють. Уже минуло 57 діб, як перший енергоблок перевели на планово-попереджувальні ремонті роботи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram