Нардеп вітав округ фейковими грамотами від ВР
Загрузка плеера...

500 гривень та подяка на бланку Верховної Ради. Такі вітання передав депутатам міськрад на Вінниччині представник парламентської фракції "БПП" Петро Юрчишин, повідомив громадський рух "Чесно".

Ось помічник народного депутата вітає із професійним святом енергетиків у Калинівці. Це – вручення подяки Хмельницькому міському голові Сергію Редчику з нагоди 55-ти річчя. Це – урочистості з нагоди першої річниці утворення Жданівської ОТГ. Помічник нардепа передає очільниці "Вітальний лист від Верховної Ради України та подарунки до свята", зазначено на сторінці Facebook Юрчишина. Такими публікаціями рясніє вся сторінка парламентарія у грудні.

Сам народний депутат відхрестився від того, що від його імені роздавалася готівка. Мовляв, діяв у "рамках правового коридору". Проте текст дописів після розголосу змінили. У громадського руху залишилися скріншоти оригінальних публікацій.

Халепа сталася і з грамотами. В апараті парламенту повідомили, що ті подяки від Верховної Ради, які роздавав Петро Юрчишин, не існують у природі. Згідно з Розпорядженням голови ВР від 4 травня 2000 року, розпорядження та подяка вручається особисто головою Верховної Ради або його заступниками урочисто. Одночасно з подякою вручається грошова нагорода у розмірі 100 гривень.

Нардеп від "БПП" у коментарі руху "Чесно" порадив купувати такого типу грамоти у канцтоварах.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram