Депутат "закосив" під інваліда і посварився з копами
Загрузка плеера...

Не рий іншому яму – сам впадеш. Народний депутат України Олександр Співаковський вирішив поскаржитися своїм друзям та підписникам у Facebook на роботу патрульної поліції, а в результаті опинився в центрі скандалу.

Представник "Блоку Петра Порошенка" публічно розкаявся у тому, що голосував за реформу правоохоронних органів. Причиною цього нібито стала поведінка копів, які на парковці біля одного з херсонських торговельних центрів штовхали та ображали народного обранця. Співаковський у пості закликав голову Нацполіції та міністра внутрішніх справ негайно відреагувати на цей інцидент.

Проте першим свій коментар дав очільник патрульної служби Херсона Максим Єрмаков. І виявилося, що нардеп був аж ніяк не жертвою, а порушником. Він припаркувався на місцях, призначених для інвалідів, проігнорував усне зауваження з боку стражів порядку, після чого почав пояснювати їм "хто є хто". Зрештою, Співаковського вдалося переконати прибрати автівку. Але він, як бачимо, затаїв на копів зло і вирішив скористатися ситуацією у інтересах власної фракції, яка вже й не намагається приховувати ворожнечу до Арсена Авакова та його оточення.           

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram