Маррей та Нісікорі пропустять Australian Open
Загрузка плеера...

На жаль для прихильників британського тенісу, повернення Енді Маррея у професійний тур відкладається. Шотландець офіційно повідомив, що пропустить Відкритий чемпіонат Австралії, оскільки й досі не зміг відновитися від травми стегна.

Спортсмен, який минулий рік розпочав першою ракеткою світу, прибув на Зелений континент наприкінці грудня, проте відмовився від участі у турнірі в Брісбені. Тепер він повертається додому, аби обміркувати подальші варіанти продовження кар’єри. Нагадаємо, що Маррей п’ять разів виходив до фіналу Australian Open, проте так і не здобув жодного трофею.

Окрім Енді, глядачі у Мельбурні не побачать Кеї Нісікорі. Японець вже понад півроку бореться з пошкодженням зап’ястка і досі не готовий грати на найвищому рівні. На своєму сайті представник Країни вранішнього сонця висловив розчарування через пропуск змагань, оскільки вважає австралійський чемпіонат своїм улюбленим "мейджором".

Під питанням залишається участь у першому в році турнірі Великого Шолому іспанця Рафаеля Надаля. Також і досі остаточно не підтвердив свою заявку серб Новак Джокович.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram