КМДА презентувала схему нової окружної дороги
Загрузка плеера...

У 2018 році почнеться будівництво нової окружної дороги навколо Києва. Уже з’явилася схема, за якою планують проводити роботи. Про це заявили в Київській міській державній адміністрації.

Протяжність нової окружної дороги складе 200 км. Вона проходитиме через такі населені пункти, як Ворзель, Глеваха, Українка, Бориспіль та Старі Петрівці.

У КМДА наголосили, що реалізація проекту дозволить пустити транзитний транспорт в об'їзд столиці. У результаті транспортне навантаження центру Києва знизиться на 20-30%.

Загальна вартість проекту становить приблизно 2 млрд доларів. У будівництві нової дороги буде задіяна одна з китайських корпорацій.

За інформацією Київської міської держадміністрації, у столиці понад 1660 км доріг. У 2016 році у Києві відремонтували 200 км доріг та проїздів, 2017-го – понад 300 км. Загалом, за повідомленням КМДА, у столиці вже відремонтовано майже третину автошляхів.

Ремонтні роботи планують проводити й надалі. Так, навесні хочуть реконструювати Шулявський шляхопровід. Також цього року планують розпочати будівництво нових станцій метрополітену на Виноградар.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram