У поліції дізнались про останні години Ноздровської
Загрузка плеера...

У поліції заявили про зрушення у розслідуванні вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської. Зокрема, правоохоронці стверджують, що вже встановили, якими були останні години життя юристки.

Родичі Ноздровської повідомили про її зникнення 29 грудня, через кілька днів її тіло знайшли у річці поблизу Вишгорода. Правоохоронці вважають, що жінку вбили невдовзі після її зникнення. Це підтверджують результати експертизи. Начальник поліції Київщини Дмитрій Ценов повідомив також, що медики знайшли тілесні ушкодження (поранення колючим дротом).

Більше двох років Ірина Ноздровська вела справу проти Дмитра Россошанського – племінника судді районного суду. У 2015 році чоловік, перебуваючи у стані наркотичного сп'яніння, насмерть збив сестру Ноздровської. Навесні 2017 суд виніс обвинувальний вирок і відправив Россошанського у в'язницю.

Основною версією є вбивство через професійну діяльність. Проте слідчі заявляли, що розглядають також хуліганство і спробу зґвалтування.

Звістка про загибель Ноздровської викликала швидку реакцію у посольстві США. Тут заявили, що вбивці правозахисниці мають бути покарані. У Міністерстві закордонних справ України стверджують, що вбивство юристки – це виклик для держави, яка має навчитись захищати жінок-активісток.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram