Відтепер е-декларування не тільки для держслужбовців
Загрузка плеера...

Із початком нового року Національне агентство з питань запобігання корупції оголосило подачу електронних декларацій за 2017 рік не тільки для державних чиновників.

Під е-декларування вперше підпадають представники громадських об'єднань, наукових установ, навчальних закладів, експерти відповідної кваліфікації, а також члени конкурсних комісій, громадських рад та рад громадського контролю, що утворені при державних органах та беруть участь у підготовці рішень із кадрових питань.

Подати декларації мають держслужбовці, зокрема, Президент, керівництво його адміністрації, народні депутати й депутати місцевих рад, селищні та міські голови, посадові особи місцевого самоврядування.

Також декларації є обов'язковими для військових посадових осіб, суддів усіх судів, членів ВККС і ВРП, Податкової, НАБУ, ДБР, СБУ та прокуратури.

Варто зазначити, що частину електронних декларацій засекречено за рішенням суду. Зокрема, не підлягає розголошенню інформація співробітників Служби безпеки України, військової прокуратури та деяких інших прокурорів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram