У Новорічну ніч набув чинності ряд Законів України
Загрузка плеера...

З 1 січня 2018-го року почала діяти більшість змін до бюджетного та податкового кодексів України. Змінами до бюджетного кодексу, зокрема, передбачено удосконалення положень про діяльність Державного дорожнього фонду, створення  Державного фонду розвитку водного господарства, порядок фінансування галузей освіти, охорони здоров’я та соціального захисту громадян.

Зміни до податкового кодексу змінюють правила безмитного ввезення товарів на територію України, регулюються питання індексації нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення тощо. З початку 2018-го року Україна також повинна розпочати знижувати мито на автомобілі, вироблені у ЄС на 0,9% протягом 10-ти років.

Пересування населеними пунктами на автотранспорті у 2018-му році стане трохи повільнішим. У новому році набула чинності норма про обмеження швидкості пересування у населених пунктах з 60 до 50 кілометрів на годину. Відповідну постанову Кабінет міністрів ухвалив у листопаді 2017-го року.

Першого січня  в Україні змінилися правила збору сміття. Побутові відходи заборонено вивозити на полігони, а законослухняні українці мають почати сортувати сміття за типами матеріалів відповідно до чинного закону "Про відходи". Проте контейнери для роздільного збору сміття у перші дні нового року в подвір’ях більшості громадян не з’явилися.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram